Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Αγαπητά παιδιά,

Η υποχρεωτική διακοπή των μαθημάτων συνεχίζεται, γι’ αυτό κι εμείς πρέπει να προετοιμαστούμε όσο το δυνατό καλύτερα, χρησιμοποιώντας εναλλακτικούς τρόπου επικοινωνίας. Πρέπει σιγά – σιγά να ολοκληρώσετε τις εγγραφές σας στο πανελλήνιο σχολικό δίκτυο και να επισκεφθείτε τις ηλεκτρονικές πλατφόρμες e-class και e-me (μπαίνοντας τουλάχιστον μία φορά με τους κωδικούς σας, ώστε να μπορέσουμε να σας προσκαλέσουμε στις ηλεκτρονικές τάξεις. Μέχρι να συμβεί αυτό, μπορείτε στη διεύθυνση 5o-dimotiko-naousas.webnode.gr/ να επισκέπτεστε το blog που δημιουργήθηκε και έχει κάποιο υλικό ανά τάξη (συνεχώς προστίθεται).

Επίσης, από αύριο ξεκινάει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα στην ΕΡΤ2. Δείτε τις ώρες που αφορούν τις τάξεις σας και παρακολουθήστε το, μιας και έχει δημιουργηθεί για εκπαίδευση από απόσταση.

Να είστε καλά και να προσέχετε.

Οι εκπαιδευτικοί του σχολείου

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ