ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ                                          Σχολικό Έτος 2015-2016

Α Ν Α Κ Ο Ι Ν Ω Σ Η

Αγαπητοί γονείς,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως στις 8/6/2016 ημέρα Τετάρτη και ώρα 6-8 μ.μ το σχολείο μας θα παρουσιάσει τα προγράμματα σχολικών δραστηριοτήτων που υλοποιήθηκαν την φετινή σχολική χρονιά.

Επίσης θα θέλαμε να προσκαλέσουμε τους γονείς που ενδιαφέρονται να εγγράψουν τα παιδιά τους στο Ολοήμερο Τμήμα του σχολείου για την επόμενη σχολική χρονιά να παραστούν για να ενημερωθούν για τον νέο τύπο Ολοήμερου Σχολείου από την Διευθύντρια κα Βέρα Αβραμίδου.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στον Πολυχώρο Πολιτισμού «Χρήστος Λαναράς», Αίθουσα Βέτλανς.

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.

Νάουσα, 7/6/2016

ΤΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ                                            Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ